Mimari Proje Tasarımı

Mimari proje çizimi için gerekli verilerin toplanması, mimari ihtiyaç programının hazırlanması, mimari akış şeması hazırlanması, mimari eskiz çizimlerinin hazırlanması, mimari planlama, mimari ön proje hazırlanması, mimari avan projesi hazırlanması, mimari uygulama projelerinin çizimi, mimari sistem kesitlerinin çizimi, mimari nokta detay çizimleri, mimari imalat ve montaj proje çizimlerinin hazırlanması, mimari dekorasyon teknik şartnamelerin ve ihale dosyalarının hazırlanması, mimari dekorasyon uygulamalarına yönelik danışmanlık hizmetleri ve mimari dekorasyon uygulama kontrollüğü hizmetlerinin verilmesini kapsamaktadır.

3d Mimari Modelleme

Mekan ve alan tasarımında projelerin görselliğini ve işlevini en iyi şekilde aktarabilmesi için 3d mimari modelleme ile sunulması gerekmektedir. Bu anlamda işini profesyonel şekilde yapan 3d modelleme hizmetlerinden faydalanmak en doğru tercih olacaktır.

3D mimari modelleme sayesinde 2 boyutlu olarak planlanan çizimler hayat bulacak ve mekanın doğru şekilde algılanmasını sağlayacaktır. Her yapının kendisine has özellikleri bulunur ve önemli olan bu özellikleri yansıtan çalışmalar yapmaktır. Tasarım kararlarını göstermenin en doğru yolu 3d mimari modelleme hizmetlerinden faydalanmaktır. Artık hemen hemen tüm yapı çalışmaları 3d modelleme hizmetleri ile ortak çalışmaktadır.