HAKKIMIZDA

Üç nesildir  İstanbul da faaliyet gösteren atalayoğlu yapı firmamız. İnşaat alanında İstanbul un her bölgesinde komple tadilat,iç mimarlık, dekorasyon ,anahtar teslim tadilat .çatı tamiratı ve aktarma gibi hizmetlerimizi  müşteriyi memnun etme ilkemizi koruyarak. Kaliteden ödün vermeden zamanında teslim ediyoruz.

Deneyimli ve tecrübeli personelimiz yerinde keşif yaptıktan sonra istediğiniz kalitede malzeme ile, bütçenize göre tadilat yapıyoruz.

Yapmakta olduğumuz işlerin sorumluluğunu alarak zamanında teslime dikkat ediyoruz.

Anlaştığımız her projeyi ,ileri teknolojiyi,bilgi birikimimiz ve elemanların tecrübesi ile harmanlıyor,kalite standartlarında olmasına özen gösteriyoruz.

Çalışanlarımızın,müşterilerimizin,ve diğer tüm paydaşlarımızın mutluluğunu sağlamak en önemli ilkelerimizden birisi

 

 

MİSYONUMUZ

Anlaştığımız projelerimizde yıllardır edindiğimiz bilgi ve tecrübenin getirdiği profosyonel yaklaşım,bizler için olmazsa olmazlar arasında.

Çalışanlarımız ve yönetim kadromuzun tecrübesine verdiğimiz önemin yanı sıra,yılların tecrübesi ile; bilişyoruzki standartları zorlayan başarılı sonuçlar,ancak profosyonelliğe verilen önemle elde edilir.

VİZYONUMUZ

Birlik ve bütünlük, anlayış, mükemmellik, sorumluluk, yaratıcılık gibi unsurları temel alan birtakım değerleri kuruluşundan beri esas almaktadır. Bu değerler alınan her iş kararına rehberlik etmektedir.